UA-36994879-1

Sizin için ne yapabilirim ?


pusula_kocluk_nedirUlaşmak istediğiniz, ama nasıl ulaşacağınızı bilmediğiniz bir hedefiniz varsa veya yaşamınızda yolunda gitmediğini hissettiğiniz ama ne yapacağınızı bilmediğiniz bir konuda destek ararsanız size yol arkadaşı olurum.

Bunu yaparken; size odaklanır, sizin önceliklerinizi ve isteklerinizi göz önüne alırım. İçinizdeki güçlerle/rehberlerle tanışmanızı ve aynı anda sizi sabote eden düşüncelerle nasıl başa çıkacağınızı bulmanıza yardımcı olurum. İlerlemenizin, karar vermenizin önünü hangi parçanızın kestiğini, duyduğunuz seslerden hangisinin olumluya, gelişime götürürken, hangisinin geçmiş tecrübe ve acılarınızı kullanarak sizi değişimden alıkoyduğunu anlamanız için size destek olurum.

Bunu yaparken, yaşamınıza saygı duyar, onu en iyi sizin bildiğinizi; kendi strateji ve çözümlerinizi ortaya çıkarabilmek için gerekli bütünlük, beceri ve yaratıcılığın sizin içinizde var olduğuna inanırım.

Bu süreçte kişisel ve profesyonel potansiyelinizi en üst seviyeye çıkarmanız veya tıkandığınız noktadan ileri gitmek için yapacağınız iç yolculuğu teşvik ederim.

Böylelikle daha tatmin edici, arzu ettiğiniz hedefe odaklı, yeni fırsatlara açık bir yaşamınız olması için size ilham verir, motive eder, çabalarınızı ölçümler ve önceliklerinizi belirlemenize yardımcı olurum.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilerek kullanılabilir.
Takip Et

Her yeni yazı için posta kutunuza gönderim alın.

Diğer takipçilere katılın